Złośnica – Pani wiecznie niezadowolona

Złośnica zawsze ma powód żeby mieć zły nastrój i emanować na wszystkich swoją złością. Nic więc dziwnego, jeśli z jej strony spotkają Cię bezustanne żale i narzekania. Pani, która zbyt często się złości na ogół nie widzi swojej winy, a świat jest zawsze przeciw niej. Chyba wszyscy się zmówili, by jej życie utrudnić.

*Kłopotem dla Ciebie może być Złośnica w pracy*. W końcu idąc do niej na cały dzień,  chcemy spędzić go w dobrej i przyjaznej atmosferze – klimacie współgrania, wzajemnego wsparci i miłego słowa dla współpracownika. Z Złośnicą – to się na pewno nie  uda.

To z pewnością nie jest dobry materiał na partnerkę. *Mimo wszystko nie bez powodu zwykło się mówić, że mężczyźni kochają _zołzy_, kobiety pewne siebie i być może czasem aż za bardzo pewne siebie*. W pewnym sensie pociąga je niezależność myśli i siła zawarta w takim kobiecym umyśle. Może im imponować zaradność i mocny indywidualizm.

Jeśli jednak kobieta, która ma ciągłe skłonności do bycia _zawodową_ Złośnicą, całe swoje kaprysy, złości i nieszczęśliwości wciąż będzie przelewać na partnera, szybko prócz emocji *poczuje też co znaczy samotność*. Nikt przecież nie chce być ofiarą i osobą _do bicia_. Gwałtowne kobiety fascynują, ale z pewnością jest zdrowa granica. Co innego temperament, a co innego szalone napady humorów.

AK

 

© Copyright Naturalne kosmetyki dojrzalej kobiety 2024